Loading...

Välkommen till Samgräv

Adress

Bilgatan 7B
442 40 Kungälv

Organisationsnummer
556812-2252

Kontakt

info@samgrav.se
010 – 160 20 00

Vi jobbar på Samgräv

Säljorganisation

Jimmy Havenfyr
Key account manager, Storkund
0707 – 84 70 02
jimmy.havenfyr@samgrav.se

Ninna Andersson
Affärsområdeschef Transport
0706 – 77 66 31
carolina.andersson@samgrav.se

Stefan Petersson
Säljare
0706 – 77 65 36
stefan.petersson@samgrav.se

Jonas Larsson
Kalkyl
0704 – 66 97 25
jonas.larsson@samgrav.se

Transportförmedling

Elin Larsson
Transportförmedlare
0706 – 77 66 12
elin.larsson@samgrav.se

Johanna Landström
Transportförmedlare
0706 – 77 66 29
johanna.landstrom@samgrav.se

Elin Adiels
Transportförmedlare
0706 – 77 66 72
elin.adiels@samgrav.se

Henrik Jakobsson
Transportförmedlare
0707 – 77 66 30
henrik.jakobsson@samgrav.se

Maskinförmedling

Fredrik Möller
Affärsområdeschef Maskin
0706 – 77 65 38
fredrik.moller@samgrav.se

Robin Qvarfordt
Säljare Maskin
Tel: 0706 – 77 65 34
robin.qvarfordt@samgrav.se

Deponi & Recycling

Robert Gillerstedt
Arbetsledande platschef anläggning
0707 – 84 70 01
robert.gillerstedt@samgrav.se

Erika Fritzne
Föräldraledig

Mia Lundh
Vågadministratör Uddevalla (Geddeknippeln)
0705 – 68 11 41
mia.lundh@samgrav.se

Pernilla Wahlgren
Arbetsledare projekt
tf. arbetsledare Fäxhult
0736 – 20 29 82
pernilla.wahlgren@samgrav.se

Andreas Lundin
0730 – 88 66 84
andreas.lundin@samgrav.se

Ekonomi & Administration

Susanne Lanzky
Säljstöd
0706 – 77 68 64
susanne.lanzky@samgrav.se

Annika Lindquist
Ekonomi & Administration
0706 – 77 68 39
annika.lindquist@samgrav.se

Lise-Lotte Thorsson
Redovisningsekonom
0706 – 77 68 73
lise-lotte.thorsson@samgrav.se

LEDNING

Mathias Cederblad
VD
0709 – 52 05 53
mathias.cederblad@samgrav.se

Ninna Andersson
Affärsområdeschef Transport
0706 – 77 66 31
carolina.andersson@samgrav.se

Erik Bergqvist
Affärsområdeschef
Anläggning & Utveckling
0707 – 14 10 99
erik.bergqvist@samgrav.se

Jimmy Havenfyr
Key account manager, Storkund
0707 – 84 70 02
jimmy.havenfyr@samgrav.se

Martin Kommes
Ekonomichef
0706 – 77 75 90
martin.kommes@samgrav.se

Susanna Malm
HR- & Arbetsmiljöassistent, Väst
susanna.malm@bellmangroup.se

Fredrik Möller
Affärsområdeschef Maskin
0706 – 77 65 38
fredrik.moller@samgrav.se

GALLERI

Följ @samgrav på Instagram!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

BLI KONTAKTAD AV OSS

Vill du bli kontaktad av oss? Fyll i formuläret nedan.

Tack ditt meddelande har skickats.
Det gick inte att skicka ditt meddelande. Vänligen försök igen senare.